Viac podujatí

Míľa pre mamu 2017

13. 05. 2017

Najväčšia pocta všetkým obetavým mamičkám

Sobota 13. 5. 2017        15:00 - 18:00

Park pri fontáne (OC Ondava), Košice MČ - Dargovských hrdinov

Každá matka je hodná oskarového ocenenia za svoj celoživotný výkon. Rok,čo rok si pripomíname Deň matiek celoslovenským podujatím Míľa pre mamu. Nad XIV. ročníkom prevzal záštitu prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

Naše Materské centrum Pastierik bude podujatie organizovať v spolupráci s mestskou časťou Košice - Dagovských hrdinov, s pánom starostom Jozefom Andrejčákom. Pridajte sa k nám, vychutnajte si oslavu a vzdajme spoločne úctu každej MATKE. Kultúrny program bude pripravený pre celé rodiny, detské divadelné predstavenia vhodné pre veľkých i malých, vystúpenie dvojročných detí z DFS Perlička, súťaže, míľový pochod, odmeny, tombola a mnoho ďalších zaujímavých aktivít. Vďaka krásnej myšlienke, vďaka prírode a vďaka dobrovoľníkom, pripravíme pre Vaše rodiny s deťmi podujatie, ktoré vytvorí nové priateľstvá, spoločenské väzby, komunitu a utvrdí silu rodiny.

Partneri a sponzori:
V rámci nášho podujatia podporujeme malých podnikateľov pôsobiacich v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. Pridajte sa k nám a spoločne vytvorme komunitu spokojnej rodiny.

Kontaktuje nás a prezentujte sa:
0905 508 167
Mgr. art. Lucia Vernarská
mcpastierik@mcpastierik.sk

baner na FB stranku