Oxygenoterapia je moderná a efektívna liečebno-regeneračná metóda vhodná pre všetkých, od detí po seniorov, vrátane tehotných žien, športovcov, alebo ľudí trpiacich rôznymi chronickými ochoreniami. Využíva medicínsky kyslík s koncentráciou až 95% na oživenie a regeneráciu tela aj mysle. Táto terapia je účinná nielen pri rôznych zdravotných stavoch, ale aj ako prevencia proti civilizačným chorobám.

Ako hyperbarická oxygenoterapia prebieha?

Hyberbarická komora značky Oxymedic je k dispozícii priamo v našom centre. Priestor v nej je vhodný na ležmú polohu pre dospelého, deti si môžu aj pohodlne sadnúť. Počas terapie nie je potrebné mať na sebe žiadnu kyslíkovú masku.

Proces samotnej hyperbarickej oxygenoterapie pozostáva z troch fáz:

1. fáza

V prvej fáze je do hyperbarickej komory pomaly vpustený stlačený vzduch na hodnotu 30kPa, čo je približne 1,3-násobok normálneho atmosférického tlaku. Táto fáza trvá približne 15 minút a poskytuje čas na adaptáciu na zvýšený tlak.

2. fáza

V druhej fáze je udržiavaný pracovný tlak 30kPa počas celej doby trvania, ktorá je 30 minút. Tlak je prispôsobovaný podľa komunikácie s klientom počas procedúry.

3. fáza

Tretia fáza trvá približne 15 minút a v hyperbarickej komore sa postupne zníži tlak na atmosférický.

Príspevok

Jednorázový vstup

35 € / 60 minút v hyperbarickej komore OxyMedic

Akciová cena permanentiek

280 € / 10 vstupov
(do 31. januára 2024)

Bežná cena permanentiek

320 € / 10 vstupov
(od 1. februára 2024)

Dohodnutie termínu terapie je možné od pondelka 22.1. 2024 na telefónnom čísle +421904940298.

Oxygenoterapia je vynikajúcim spôsobom, ako podporiť zdravie a dobre fungovanie nášho tela. Ponúka široké spektrum pozitívnych účinkov od zlepšenia fyzickej kondície až po mentálne zdravie. Je to jednoduchá, rýchla a účinná metóda na zlepšenie kvality života a prevenciu mnohých zdravotných problémov.