Páči sa vám joga a pohoda, ktorú prináša Vášmu telu a mysli, ale nájdenie správnej polohy je pre vás výzvou? Potom je pre vás naša relaxačná TRX joga ideálnym riešením! 

Tento štýl jogy vám vďaka TRX otvára dvere k novým možnostiam, bez ohľadu na vašu úroveň skúseností či pohybovej zdatnosti. 

Či už ste úplný začiatočník alebo skúsený jogín, TRX joga vám umožní bezpečne pracovať so všetkými pozíciami, alebo naopak zintenzívniť vaše už zvládnuté joga základy. 


TRX joga je inovatívny prístup k joge, ktorý kombinuje princípy fitness s esenciou jogy. Dýchanie, statická a dynamická rovnováha pohybu a flexibilita, ktoré prináša bežná joga, sú tu zastúpené v plnej sile.

Zároveň je tu však aj TRX, ktoré pôsobí ako podporný nástroj a umožňuje vám bezpečne preskúmať hlbšie strečingové pozície, vyskúšať nové pózy a rozvíjať vašu prax.

Práve vďaka TRX podpore je takáto joga prístupná pre všetkých - od malých detí po seniorov.


Pripojte sa k nám a objavte silu, flexibilitu a pohodu, ktoré môže priniesť kombinácia TRX a jogy.  

Lekcie sa budú konať každú stredu o 17:30 hod.  

Prihlášku nájdete TU. 

Ilustračný obrázok použitý z trxtraining.eu

O lektorke Zdenke Samkovej

Zdenka je aktívna športovkyňa, ktorá si roky plní sny a vďaka tomu sa stále posúva dopredu, vzdeláva sa, dosahuje vysoko kvalitné výsledky ako pri rekreačnom športe, tak v rámci rehabilitačnej oblasti. 

Venuje sa oblasti fitnes, kulturistike, TRX individuálne a skupinovo, TRX for yoga, TRX šport medicine. Najnovšie získala certifikát pre POUND rockout workout, ktorý je ideálny ako kardio ku silovému tréningu. 

Pri tréningoch sa zameriava na silu, stabilitu a bezpečnosť. To sú tri piliere, ktoré vníma ako najdôležitejšie a tým sa stáva výnimočnou lektorkou s osobitým poslaním, charizmou a neutíchajúcou energiou.